Krúžok šikovné ručičky Sourire

Krúžok šikovných rúk je veľmi obľúbený a zahŕňa aktívnu tvorbu, kresbu, modelovanie, maľovanie a rôzne iné. Krúžok je vhodný pre deti prvého stupňa na základných školách a je vedený zábavnou formou.

Prevedieme deti zábavným a zázračným svetom vlastnej predstavivosti, v ktorej prebudíme ich zmysly v umeleckom smere. Maľovať sa naučíme rôznymi technikami na rôzne témy, ktoré otvárajú nové možnosti predstavivosti a fantázii.

Kreslenie - je najobľúbenejšie spomedzi techník stvárnenia abstraktu, alebo konkrétnych predmetov, postáv či miest. Vaše deti prevedieme svetom farieb na papieri, pauzovacom papieri, či iných materiáloch - deti budú  rozhodne samé prekvapené z toho, čo vytvoria. Modelovať budeme z rôznych materiálov - drevo, plastelína, papier a mnoho iných.

Talent je potrebné hľadať a rozvíjať. My vieme, že vaše deti sú jedinečné a šikovné, radi by sme s nimi pracovali a pomohli im nájsť správnu cestu k úspechu !

Máme vypracovaný jedinečný systém, v ktorom môže rodič komunikovať  priamo s lektorom, ktorý sa  vyjadruje k aktivite, disciplíne a pokrokoch dieťaťa každý mesiac v správe, ktorú rodič obdrží.
Okrem základných techník aktívnej tvorby, nazrieme aj do kútov umenia, ktoré možno nepoznáte, budeme tajomnejší - nechajte sa prekvapiť ! :)

Prihláška na krúžok šikovné ručičky:

  
  

Viac info tu.

Bezpečnostné overenie. Kliknite na biely štvorec na ľavo od textu: Nie som robot.

Aktuálna Akcia

Naši partneri

Copyright © 2019 Sourire.

 

HORE